Hrnek Cafe Montana_100_cHrnek Cafe Montana_100_cSoutěžíme o ikonické hrníčky z našeho loga!

Nakupte nad 1 600 Kč a hrníček máte od nás jako dárek zdarma!

Ikonický hrníček z loga Café Montaña

Ikonický hrníček na náměty hrnku z loga naší pražírny cafemontana_100_c hrníčky jsou ručně vyráběny v keramické dílně na Moravě a každý kus je proto naprostý unikát 

Vyrobit si hrníček se svým logem umí kdekdo ~ vyrobit si ale hrníček ze svého loga, to umíme jen my v pražírně Café Montaña Hrnicek_Cafe_Montana_100_c

Dostupnost Skladem ~ čerstvě upraženo
Můžeme doručit do:
9.12.2022
Možnosti doručení
200 Kč
Ikonický hrníček z loga Café Montaña
Výběrová kávová zrnka
Výběrová kávová zrnka
Vybíráme pro vás pouze ta nejkvalitnější kávová zrnka!
Značka kvality dTest
Značka kvality dTest
Naše káva obdržela značku kvality od nezávislé firmy dTest!
Vždy čerstvá káva
Vždy čerstvá káva
Kávu pro vás pražíme a ručně balíme každý den v Hradci Králové

O hrníčku z loga Café Montaña

Hrnicek_Cafe_Montana_100_cPo pár letech existence pražírny Café Montaña se nám konečně podařilo zhmotnit hrníček vyobrazený v našem logu i ve třetím rozměru!

Vyrobit si hrníček se svým logem totiž umí kdekdo. Vyrobit si ale hrníček ze svého loga, to umíme jen my v pražírně Café Montaña!  

Každý hrníček je navíc naprostý unikát neboť jejich vypracování i finální výroba probíhá tradičním ručním způsobem na Moravě.

O výrobu se nám stará keramická dílna Darja z lázeňského městečka Luhačovice. Dílna zdobí svou nádhernou keramikou mnoho českých domácností již déle než čtvrt století a pro nás proto byla jasnou volbou, kde hrníčky z loga proměnit v realitu.

~ ~ ~

Hodnocení a reference našeho obchodu

Náš eshop získal certifikát Ověřeno zákazníky od Heuréky ~ recenze pro náš obchod a kávy od Heureky můžete nalézt zdeHodnoceni_zakazniku_200

S naší kávou jste se také mohli setkat u některých z našich obchodních partnerů ~ dlouhodobě spolupracujeme například

  • s online supermarketem rohlik,
  • či s největším českým eshopem alza 

Cafe_Montana_znacka_kvality_dTestNaše káva také získala prestižní certifikát značky kvality od nezávislé spotřebitelské organizace dTest. O kterou kávu se jedná? O vyhlášenou bezkofeinovou kávu Natur Decaf

Poslední recenze od našich zákazníků

 

~ ~ ~

Časté dotazy

Pražírnu jsme založili v roce 2017 jakožto tři milovníci kávy, a shodou okolností i tři bratři.

Hned další rok jsme se odhodlali k malému kroku pro nás, avšak velkému skoku pro kávomilostvo ~ dovezli jsme  první kontejner zelené kávy přímo od farmářů z horských svahů Kolumbie.

A od té doby pro vás kávu pražíme a balíme každým dnem, a občas i nocí. Každý měsíc našemi pražičkami projde zruba tuna kávy.  

Cafe_Montana_znacka_kvality_dTestV roce 2022 naše káva dokonce získala prestižní certifikát značky kvality od nezávislé spotřebitelské organizace dTest ~ jedná se o přírodní bezkofeinovou kávu Natur Decaf

Za každý nákup naší kávy jsme Vám od srdce vděčni, a děláme vše proto abyste se pro ni rádi vraceli. ☕️

Pražení kávy je tak trochu věda a trochu víc umění. Kávu pražíme již několik let a k zrnkům kávy nepřistupujeme jako k chemické rovnici ale k něčemu co milujeme a  podle zkušeností co nejlépe zpracujeme.

Ke každému zrnku proto přistupujeme individuálně. Do finální podoby procesu pražení bereme v potaz mimo jiné také to, z jaké oblasti pochází, v jaké nadmořské výšce se pěstuje, jaké je podloží farmy, jaká je průměrná teplota a v neposlední řadě také o jakou odrůdu kávovníku arabica se jedná. 

Stupeň či intenzitu pražení každé z našich káv naleznete v úvodu popisu každé z našich káv ↑

Kávu posíláme vždy v balíčku o velikosti "tak akorát" vzhledem k objednanému množství kávy.

Fakturu i objednávku vám pošleme elektronicky do mailu, tisknout a přikládat do balíčku ji není potřeba. Nepoužíváme ani žádné plasty či jiné výplně.

V balíčku posíláme pouze kávu v originálním třívrstvém obalu s jednosměrným ventilem dohromady s přeloženým recyklovaným listem papíru který zabraňuje poškrábání obalu kávy během přepravy.

V pražírně máme hned dvě pražičky. Není to ale z rozmaru ale pro zajištění čerstvosti. Pokud víme že některá káva odchází k zákazníkům pomaleji, pražíme ji na malé pražičce která zvládne na jedno upražení pojmout až 4kg kávy. Pokud víme že nám dané kávy odchází hodně, používáme větší pražičku, která upraží za stejný čas až třikrát takové množství. Jedině díky tomuto systému můžeme zajistit, že káva od nás bude odcházet vždy čerstvá.

Na etiketě každé kávy také vždy naleznete informaci o tom, kdy byla upražená. 

Na čerstvosti a kvalitě našich káv si zakládáme. Garantujeme proto, že káva kterou vám pošleme bude nebude starší než týden od upražení

*může se stát, že vám pošleme i kávu praženou ten samý den; v takovém případě ale doporučujeme den či dva nechat kávu raději ještě odležet, neboť káva takto čerstvá by v momentě přípravy neměla ještě plně rozvinutou chuť*

Objednávky vyřizujeme přímo bleskovou ⚡ rychlostí.

Když kávu stihnete objednat do 14.00, ještě ten samý den ji zabalíme a osobně dovezeme zvolenému přepravci do depa. Jen díky tomu bude káva již druhý den zvonit na Váš zvonek!   

Cena dopravy je 40 Kč a pokud nakoupíte nad 900 Kč, doprava je zdarma!
*prosím berte na vědomí že pokud zvolíte platbu klasickým bankovním převodem, musíme čekat s vyřízením objednávky na připsání platby ~ tím se může jinak běžná rychlost vyřizování objednávek zpomalit*
 

Platby přijímáme všemi běžnými způsoby

  • online platba kartou | platba_kartou ✔️
  • online bankovní převod | online_prevod ✔️
  • klasický bankovní převod | bankovni_prevod ✔️
  • dobírka | dobirka ✔️

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: