Filtrádo zrnková káva | 250g

Pečlivě sladěná směs kávy na filtr. Vyniká lehkostí, ovocným nádechem a příjemnou šťavnatostí. S chutí pomerančů, malin i cukrové třtiny.

Káva vhodná:
  • Na filtr
Hrubost mletí ?
Dostupnost Skladem ~ čerstvě upraženo
Můžeme doručit do:
28.5.2024
230 Kč
Filtrádo zrnková káva | 250g
Filtrado zrno
Novinka arabica směs
Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA
Nad 900 Kč platíme dopravu my!
Pražíme každý den
Pražíme každý den
Na čerstvosti kávy si zakládáme.
100% hodnocení na Heurece
100% hodnocení na Heurece

Zákazníci naši kávu milují. Přesvědčte se.

Expresní doručení
Expresní doručení
Objednejte do 14:00 a zítra je káva doma.

Názor pražiče Honzy

,,Filtrádo pražíme tak, aby na filtru byla prostě dokonalá. Je lehká, šťavnatá a příjemně sladká. Jestli milujete kávu z filtru tak jako já, určitě tuhle zkuste. ”

Čerstvá káva vyladěná na filtr

V poctivé filtrované kávě krásně poznáte její chutě i správné pražení. Dlouho jsme ladili tu nejlepší směs na filtr a tady je výsledek.

Káva Filtrádo je jemná, příjemně ovocná a šťavnatá. Přesně taková, aby na filtru skvěle vynikla. Ručně ji pro vás balíme v české rodinné pražírně v Hradci Králové

Lehká, ovocná a šťavnatá

Těšte se na chuť tropických pomerančů, šťavnatých malin i sladké cukrové třtiny. Každou kávu pražíme zvlášť, aby její chuť i vůně dobře vynikly.

Filtrádo kombinuje bohatou chuť zrn z farem v horských oblastech Kolumbie a Keni. Všechna zrnka jsou světle pražená, a káva díky tomu rozvine na filtru celou svou chuťovou bohatost. 

83,5 až 86 bodů dle SCAA

Káva Filtrádo představuje perfektní základ pro přípravu filtrované kávy. Výsledek posuďte sami. Cuppingovým skóre se řadí mezi ty nejkvalitnější kávy.

Najdete tu vyhlášené odrůdy kávovníku arabica: Bourbon, Castillo, Caturra, SL28, SL34 a Ruiru 11. Jak kolumbijská tak i keňská zrnka kávy v této směsi prošla mokrou metodou zpracování.

Co je hodnocení SCA?

Příprava filtrované kávy už je na vás

Fandíte klasické překapávané kávě, přípravě v Aeropressu nebo chemexu? Všechny tyto postupy si s kávou Filtrádo báječně rozumí.

Ke každému zrnku kávy přistupujeme s respektem, který si zaslouží

Různé druhy kávových zrn vyžadují odlišný přístup s ohledem na zeměpisný původ, nadmořskou výšku, odrůdu kávovníku i půdní podloží farem. Dokonale známe každé zrnko z naší nabídky a při pražení mu dopřáváme tu nejlepší možnou péči.

Kávu pražíme a balíme každý den, aby se k vám dostala vždy čerstvá

Po upražení kávu balíme do speciálních trojvrstvých obalů, které zajišťují zachování plné kvality. Balení má navíc jednosměrný ventil. Zajišťuje, že čerstvě pražená káva může dýchat, ale vzduch se nedostane dovnitř. Káva tak neztrácí svou kvalitu a oxid uhličitý, který při pražení vzniká, přirozeně odchází skrze ventil ven. Po otevření zabraňte přístupu vzduchu. Kávu skladujte v suchu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Káva na filtr
Profil pražení: Hodnota 1
Kyselost: Hodnota 4
Obsah kofeinu: Hodnota 3
Země původu: Kolumbie, Keňa,
Cupping skóre: 83,5 až 86 bodů
Metoda zpracování: Mokrá metoda
Nadmořská výška: 1.700 až 2.100 m.n.m.
Odrůdy kávovníku arabica: Castillo, Caturra, Bourbon, SL28, SL34 a Ruiru 11
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MK Avatar autora | 31.3.2024
vynjkající mohla bych pít stále